Najava humanitarnog Uskrsnog sajma, 29. - 31. ožujka

S velikom radošću najavljujemo vam humanitarni Uskrsni sajam koji će se u dvorištu naše škole održati sljedeći ponedjeljak, utorak i srijedu, 29. - 31. ožujka.

U vremenu od 14:30 do 16 sati moći ćete na štandovima razgledati i kupiti različite uskrsne ukrase koje tijekom ovog tjedna izrađujemo s učenicima.

Naši proizvodi neće imati istaknutu cijenu, već će najmanja moguća donacija za pojedini proizvod biti 15 kuna.

Sav novac koji prikupimo, darovat ćemo obiteljima malogoričkih učenika za koje smo pripremili pisma i pakete u našoj prošloj humanitarnoj akciji Prijatelj prijatelju, a čiji su domovi stradali u petrinjskom potresu.

U nadi da ćete svojim dolaskom i kupovinom spremno podržati i ovu našu humanitarnu akciju, srdačno vas pozdravljamo

Ruke ljubavi

humanitarni tim Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu