DJELATNICI

UPRAVA ŠKOLE

o. Vinko Mamić, ravnatelj

ravnatelj@katolickaskola.com

Rafaela Grozdić, tajnica škole

tajnistvo@katolickaskola.com

Adela Kešer, voditeljica računovodstva

racunovodstvo@katolickaskola.com

STRUČNA SLUŽBA

Ines Vujasinović, socijalni pedagog

socijalnipedagog@katolickaskola.com

Ivana Rajčević Vujanić, psihologinja

Anita Kern Salopek, psihologinja, zamjena

psiholog@katolickaskola.com

Ana Mirčetić, knjižničarka

knjiznica@katolickaskola.com

o. Nikola Grizelj, duhovnik

duhovnik@katolickaskola.com

TEHNIČKO OSOBLJE

Nikolina Fabijanić, spremačica

spremacice@katolickaskola.com

Danijela Krivić, spremačica

spremacice@katolickaskola.com

Ljiljana Antić, kuharica

kuhinja@katolickaskola.com

Jurica Sorić, domar

domar@katolickaskola.com

POMOĆNICI U NASTAVI

Anja Mateljan, pomoćnik u nastavi

anja.misic@gmail.com

Janja Sojkić, pomoćnik u nastavi

janja.antolovic@gmail.com

Leon Gabelica, pomoćnik u nastavi

leongabelica@gmail.com

Ivona Benčić, pomoćnik u nastavi

ivona.bencic012@gmail.com

RAZREDNA NASTAVA

Nikolina Iljkić, 1. razred

iljkic@katolickaskola.com

Monika Sedlaček, 1. razred, zamjena

sedlacek@katolickaskola.com

Sanda Car, 2. razred

car@katolickaskola.com

Josipa Sušilović, 2. razred, zamjena

susilovic@katolickaskola.com

Lana Rom, 2. razred

Marta Radoš, 2. razred

Anamarija Tomašević, 2. razred, zamjena

tomasevic@katolickaskola.com

s. Sunčica Kunić, 3. a razred

kunic@katolickaskola.com

Mirela Škunca, 3. b razred

skunca@katolickaskola.com

Sandra Kasić, 3. a i 3. b razred

kasic@katolickaskola.com

Ana Gečević, 4. razred

gecevic@katolickaskola.com

Tamara Zrno, 4. razred

zrno@katolickaskola.com

PREDMETNA NASTAVA

Mirela Pakšec, Likovna kultura

razrednica 5. razreda

likovnakultura@katolickaskola.com

Danijela Ljubas, Hrvatski jezik

razrednica 6. razreda

hrvatskijezik@katolickaskola.com

Ana Slipčević, Latinski jezik

razrednica 7. razreda

Marijan Vodopija, Latinski jezik

razrednik 7. razreda - zamjena

latinskijezik@katolickaskola.com

Ivana Martinko, Tjelesna i zdravstvena kultura razrednica 8. razreda

tzk@katolickaskola.com

Paula Kalić, Glazbena kultura

Hrvoje Nemec, Glazbena kultura - zamjena

glazbenakultura@katolickaskola.com

Maja Leko, Grčki jezik

Ivan Hrbud, Grčki jezik - zamjena

grckijezik@katolickaskola.com

Sanja Bilić Troha, Engleski jezik

engleskijezik@katolickaskola.com

Martina Kosalec, Matematika

Antonia Vukmirović, Matematika - zamjena

matematika@katolickaskola.com

Maja Čeliković, Priroda/Biologija i Kemija

Anamaria Vidović, Priroda/Biologija i Kemija

- zamjena

kemija@katolickaskola.com

Vesna Kašaj, Informatika

informatika@katolickaskola.com

Stela Vugrinčić, Fizika

fizika@katolickaskola.com

Andrija Sivrić, Povijest

povijest@katolickaskola.com

Ana Mirčetić, Geografija

geografija@katolickaskola.com

Petra Franjković, Tehnička kultura

tehnickakultura@katolickaskola.com

Ante Mikulić, Vjeronauk

vjeronauk@katolickaskola.com

Ivana Mićić, Njemački jezik

Mia Ćavarević, Njemački jezik - zamjena

njemackijezik@katolickaskola.com

Petra Pičman, Francuski jezik

francuskijezik@katolickaskola.com

Mateja Marić, Talijanski jezik

talijanskijezik@katolickaskola.com