DJELATNICI

UPRAVA ŠKOLE

o. Vinko Mamić, ravnatelj

ravnatelj@katolickaskola.com

Rafaela Grozdić, tajnica škole

tajnistvo@katolickaskola.com

Adela Kešer, voditeljica računovodstva

racunovodstvo@katolickaskola.com

STRUČNA SLUŽBA

Ines Vujasinović, socijalni pedagog

socijalnipedagog@katolickaskola.com

Ivana Rajčević Vujanić, psihologinja

Anita Kern Salopek, psihologinja, zamjena

psiholog@katolickaskola.com

Ana Mirčetić, knjižničarka

knjiznica@katolickaskola.com

o. Nikola Grizelj, duhovnik

duhovnik@katolickaskola.com

TEHNIČKO OSOBLJE

Nikolina Fabijanić, spremačica

spremacice@katolickaskola.com

Danijela Krivić, spremačica

spremacice@katolickaskola.com

Ljiljana Antić, kuharica

kuhinja@katolickaskola.com

Jurica Sorić, domar

domar@katolickaskola.com

POMOĆNICI U NASTAVI

Anja Mateljan, pomoćnik u nastavi

anja.misic@gmail.com

Janja Sojkić, pomoćnik u nastavi

janja.antolovic@gmail.com

Leon Gabelica, pomoćnik u nastavi

leongabelica@gmail.com

RAZREDNA NASTAVA

Ana Gečević, 1. razred

gecevic@katolickaskola.com

Sanda Car, 1. razred

Monika Sedlaček, 1. razred, zamjena

sedlacek@katolickaskola.com

Lana Rom, 2. razred

rom@katolickaskola.com

Nikolina Tolić, 2. razred

iljkic@katolickaskola.com

Marta Radoš, 3. razred

Ida Ćurić, 3. razred, zamjena

curic@katolickaskola.com

Tamara Zrno, 3. razred

zrno@katolickaskola.com

s. Sunčica Kunić, 4. a razred

kunic@katolickaskola.com

Mirela Škunca, 4. b razred

skunca@katolickaskola.com

Sandra Kasić, 4. a i 4. b razred

kasic@katolickaskola.com

PREDMETNA NASTAVA

Ivana Martinko, Tjelesna i zdravstvena kultura razrednica 5. razreda

tzk@katolickaskola.com

Mirela Pakšec, Likovna kultura

razrednica 6. razreda

likovnakultura@katolickaskola.com

Andrija Sivrić, Povijest

razrednik 7. razreda

povijest@katolickaskola.com

Ana Slipčević, Latinski jezik

razrednica 8. razreda

Marijan Vodopija, Latinski jezik

razrednik 8. razreda - zamjena

latinskijezik@katolickaskola.com

Emil Valla, Hrvatski jezik

hrvatskijezik@katolickaskola.com

Paula Kalić, Glazbena kultura

Marija Krnić Agić, Glazbena kultura - zamjena

glazbenakultura@katolickaskola.com

Maja Leko, Grčki jezik

Ivan Hrbud, Grčki jezik - zamjena

grckijezik@katolickaskola.com

Sanja Bilić Troha, Engleski jezik

engleskijezik@katolickaskola.com

Martina Kosalec, Matematika

Maja Petković, Matematika - zamjena

matematika@katolickaskola.com

Maja Čeliković, Priroda/Biologija i Kemija

Mirela Pakšec, Priroda/Biologija -

nestručna zamjena

priroda@katolickaskola.com

Anamaria Vidović, Kemija - zamjena

kemija@katolickaskola.com

Vesna Kašaj, Informatika

informatika@katolickaskola.com

Stela Vugrinčić, Fizika

fizika@katolickaskola.com

Ana Mirčetić, Geografija

geografija@katolickaskola.com

Petra Franjković, Tehnička kultura

tehnickakultura@katolickaskola.com

Ante Mikulić, Vjeronauk

vjeronauk@katolickaskola.com

Ivana Mićić, Njemački jezik

Mia Ćavarević, Njemački jezik - zamjena

njemackijezik@katolickaskola.com

Petra Mitrović, Francuski jezik

francuskijezik@katolickaskola.com

Mateja Kalingar, Talijanski jezik

talijanskijezik@katolickaskola.com