top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Humanitarna akcija Prijatelj prijatelju

Updated: Mar 1, 2021

Prvo humanitarno djelovanje školskog humanitarnog tima koji djeluje pod nazivom Ruke ljubavi bit će posvećeno područjima pogođenim petrinjskim potresom.

Naziv naše humanitarne akcije je Prijatelj prijatelju i ona će se odvijati tijekom ovog tjedna (1.-3. ožujka).


Za djecu u područnoj školi u Maloj Gorici i njihovu braću i sestre pripremit ćemo poklon pakete. Plan je da svaki razredni odjel tijekom ta tri dana napiše pismo jednom učeniku iz Markove Male Gorice i za njega složi paket koji bi uključivao: školski pribor i dječje knjige, slatkiše, igračke i društvene igre.


Budući da se radi o devetero djece, što je jako sretna slučajnost :), svaki bi se razredni odjel pobrinuo za jedno dijete s popisa.


Ako želite sudjelovati u ovoj humanitarnoj akciji, neka vaše dijete u razdoblju od 1. do 3. ožujka donese u svoj razred jedan ili više predmeta s popisa. Molimo da se poklanjaju nove stvari, ili ako su rabljene, da budu uistinu očuvane.


Istinski se radujemo našem zajedničkom humanitarnom radu i svoj petrinjskoj dječici koju ćemo razveseliti.

59 views

Recent Posts

See All
bottom of page