top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Humanitarna akcija "Moj daleki prijatelju"

Updated: Mar 18, 2022


Zahvalni za vašu velikodušnost prilikom provođenja dosadašnjim humanitarnih akcija, školski humanitarni tim „Ruke Ljubavi“ poziva vas da se priključite akciji koja je usmjerenoj prema djeci Ukrajine „Moj daleki prijatelju“. Ovoga puta naša će se školska akcija udružiti s inicijativom „Djeca djeci…dragi mali prijatelju“ koja djeluje tako da paketiće koje učenici priprave sabiru te direktno šalju u zapadni dio Ukrajine u kojem je trenutno desetak tisuća majki s djecom. Malim darovima, zasigurno će se unijeti tračak radosti i nade djeci koja žive neizvjesnost i okrutnost rata.


Svi paketići trebali bi biti jednaki.


Paketić treba sadržavati (slobodno ih pripremite više):


vrećicu Kiki karamela 100 g

čokoladu 100 g

Torticu

Bananko

Kviki gric 50 g

Lizalicu

Crtež/pismo za dijete (ovome se najviše vesele)


To sve treba staviti u prozirnu vrećicu (npr. za zamrzavanje) te zavezati trakicom.


Isporuka paketića kreće u utorak te bismo ih u našoj školi sabirali do ponedjeljka, 21.3.2022. Za predaju paketića bit će postavljene kutije pokraj prvog panoa ispred knjižnice.


Hvala za vašu velikodušnost i suradnju!


53 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page