top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Umjetnost u 2.a

U sklopu projekta na daljinu Umjetnost u 2.A koji se provodi u Prvoj katoličkoj osnovnoj školi u Gradu Zagrebu, učiteljica s. Sunčica Kunić ugostila je Zvonimira Kvesića. On živi i radi u Zagrebu. Počeo je trenirati ples u prvom razredu osnovne škole, sa 7 godina i sve do danas je ples veliki dio njegovog života. Plesnu akademiju završio je u Rotterdamu. Nastupa u predstavama u kazalištu, na televiziji, radi u Umjetničkoj plesnoj školi Silvije Hercigonje u Zagrebu gdje druge uči plesati. Može li se od plesa živjeti, što je zapravo ples, pleše li samo čovjek…i još mnoštvo zanimljivosti saznajte kroz ovaj razgovor! 🙂


* U videu su korištene snimke i fotografija iz predstave “Žena s idejama” Senke Baruška, snimateljice i fotografkinje Fanni Tutek-Hajnal, te fotografije Zvonimira Ferine iz predstave “Invisible time” Melite Spahić Bejzak.0 views

Recent Posts

See All
bottom of page