top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Terenska nastava Promet, 2. razred

U četvrtak, 24. studenoga, učenici drugog razreda su bili na terenskoj nastavi Promet.


Terenska nastava započela je vožnjom autobusom do Autobusnog kolodvora. Učenici su učili otkrivanjem te su uspješno usvojili snalaženje po Autobusnom kolodvoru. Nakon razgledavanja Autobusnog kolodvora, zaputili su se prema Glavnom kolodvoru. Nakon razgledavanja željezničkog kolodvora, učenici su putovali vlakom do Gajnica gdje ih je čekao autobus kojim su doputovali do Športskog aerodroma Lučko.

Učenici su obišli hangar te pobliže upoznali avione jedrilice, sportske avione i helikoptere. Imali su prilike sjesti u sportski avion te na kratko postati piloti i kopiloti.


Učenici su bili veseli, znatiželjni i oduševljeni izletom.


70 views

Comments


bottom of page