top of page
  • Writer's picturePKOŠ

„Svako zlo za neko dobro“ u Karlovcu

U četvrtak 26.rujna 2019. krenula sam sa svojim roditeljima i profesoricom Hrvatskog jezika Danijelom Ljubas u grad Karlovac povodom moje osvojene druge nagrade s Državnog natjecanja u pisanju i ilustriranju slikovnica. Moja priča zvala se „Svako zlo za neko dobro”. Krenuli smo oko 15 sati na svoje putovanje u Karlovac. Putem smo pričali i uživali u vožnji . Oko 15.30 stigli smo u grad Karlovac. Prvo smo otišli na ručak u restoran „Tiffany”, a potom smo krenuli u Dom oružanih snaga „Zrinski“ po moju nagradu. Preuzela sam svoju slikovnicu i osvojenu nagradu te smo se zaputili u kazališnu dvoranu. Tamo smo pogledali predstavu „Jaja” koja je bila jako smiješna i zanimljiva. Nakon fantastične predstave slijedila je podjela prvih nagrada koju je dijelila književnica Sanja Pilić. I tu je došao kraj našem putovanju jer je slijedila vožnja do Zagreba!


Marija Štimac, učenica 6. razreda7 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page