top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Sajam knjiga ‘Interliber’

U petak 13. studenoga Dramska skupina u pratnji prof. Ljubas i prof. Fazlić uz šalu i smijeh zaputila se prema Velesajmu na sajam knjiga Interliber.


„Na putu prema Velesajmu Veronika Matošević, Matija Vučićević i ja išli smo s prof. Fazlić koja nas je autom dovezla do Velesajma. Ostali su išli s prof. Ljubas i prof. Iljkić. U autu smo se zezali i šalili. Kada smo došli do Velesajma, malo smo se izgubili i krenuli na krivu stranu, ali smo se snašli zahvaljujući pomoći prolaznika. Pronašli smo našu grupu i zaputili se prema paviljonu gdje je bio sajam knjiga. Dogovorili smo se da se u slučaju ako se netko izgubi, nađemo kod ulaza u 15.55. Veronika, Matija i ja krenuli smo u potragu za knjigama s prof. Fazlić, a petašice Dominika, Ana i Magdalena s prof. Ljubas. Prof. Fazlić je pogledala na mobilni telefon kako bi vidjela koliko je sati i imali smo još tri minute. Vrijeme nam je jako brzo prošlo, a mi nismo niti pola paviljona prošli. Zaputili smo se ka izlazu kako bismo se našli s drugim dijelom naše grupe. Čekali smo ih oko pet minuta. Kada su došli, napravili smo jednu zajedničku sliku i otišli kupiti nešto za jelo. Ogladnjeli smo od gledanja knjiga i zezanja. Na kraju smo se rastali. Jedni su otišli svojim domovima s roditeljima ili braćom i sestrama, a drugi tramvajem.“
8 views

コメント


bottom of page