top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Prvi dan jeseni u Remetama

Dana 23. rujna 2015., u okrilju karmelićanskog samostana u Remetama, održana je terenska nastava za učenike razredne nastave. Izvještaj donose polaznici novinarske skupine.


Prvi dan jeseni u Remetama


Dana 23.9. u 9 sati učenici razredne nastave krenuli su Remete kako bi obilježili prvi dan jeseni. U Remetama smo posjetili voćnjak, vinograd, životinje, jezero i šumu. Prvo smo posjetili vinograd gdje smo obradili pjesmu „Jesen u vinogradu“. U voćnjaku smo se igrali i uživali u prirodi na svježem zraku. Zatim smo se uputili prema jezeru i životinjama. Od životinja smo vidjeli svinje, kokoši, krave, bika i purane. Nakon razgledavanja životinja otišli smo u šumu gdje smo osluškivali prirodu. Čuli smo razne zvukove, pjev ptica i šuštanje lišća. Kada smo odradili nastavu imali smo ručak i slobodno vrijeme za igru i druženje. Vratili smo se u školu oko 15 sati puni prekrasnih dojmova.


Veseli učenici novinarske skupine11 views

Comentarios


bottom of page