Projekt Zdravlje

Dana 6. ožujka 2019. godine u našoj školi održan je Projekt „Zdravlje“ koji je provodila Studentska udruga eSTUDENT u suradnji sa studentskim udrugama CroMSIC, Probion, CPSA i Studentska sekcija za fiziologiju sporta.

Učenici razredne nastave su nakon školskog dana od 16 sati do 17:30 sati sudjelovali u četiri interaktivne radionice. U svakoj radionici je bilo oko 10-tak učenika. Radionice su trajale 20 minuta. Učenici su kroz sat i pol upoznali zanimljiv prikaz mentalnog zdravlja, proučavali zdrave prehrambene navike, ponovili znanje o održavanju higijene i naučili nove vježbe koje mogu izvoditi u pauzama tijekom učenja.

Iako su radionice održane na kraju školskog dana bio je velik odaziv učenika te su vrlo zainteresirano sudjelovali u svim radionicama.

Svaki učenik je na kraju primio diplomu o sudjelovanju u Projektu „Zdravlje“.