top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Poziv na predavanje "Strah od škole"

Poštovani,

bliži nam se 17. tjedan psihologije u Hrvatskoj i htjela sam vas zamoliti za jednu uslugu. Možete li možda proslijediti informaciju kolegama i kolegicama u svojim županijama koji rade u osnovnim školama o predavanju za roditelje koje će se održati u sklopu 17. tjedna psihologije?

Radi se o predavanju za roditelje učenika osnovne škole pod nazivom "Strah od škole" koje će se održati 20. veljače 2024. u 18.30 sati na ZOOM platformi. Predavanju se može pristupiti putem poveznice: https://us05web.zoom.us/j/82407792618?pwd=payQy482sBSRSOFEm0NWzSbSyiHXUG.1

Predavanje za učenike sportaše pod nazivom "Kako postići ono što želim?" će se održati online, na ZOOM platformi 20. veljače 2024. u 17h. 

Prijave se vrše putem e-mail adrese: z.kucanda@yahoo.com

Predavanju se može pristupiti na poveznici: 

Za učitelje će se održati predavanje "Stres u školi", 21. veljače 2024. u 15 sati također online, na ZOOM platformi. 

Predavanju se može pristupiti na poveznici: 

Prijave se vrše putem e-mail adrese: z.kucanda@yahoo.com


Hvala na Vašoj pomoći. 


Lijep pozdrav,


Zvončica Kučanda, dipl. psih.

Osnovna škola Bratoljuba Klaića, Bizovac"

32 views

Comments


bottom of page