Posjet Interliberu

U utorak 7. studenog mi, učenici 5. – 8. razreda bili smo na Interliberu, sajmu knjiga. Krenuli smo nakon 8. sata u pratnji profesorice Ljubas i knjižničarke Surjan. Putovali smo tramvajem. Nakon kraće vožnje tramvajem zaputili smo se do 5. paviljona gdje je bilo mnoštvo knjiga. Poslije dugog razgledavanja i traženja knjiga pošli smo u 6. paviljon u kojem je bilo puno više dječjih stripova, časopisa i knjiga. U 6. paviljonu mnogo nas je našlo stripove koje smo tražili, ali tako smo i pronašli i dugo tražene knjige.

Kao što svi ljudi ogladne nakon dugog hodanja, ali i povoljne kupnje, tako smo i mi osjetili potrebu za svježe ispečenim kobasicama te slatkim fritulama koje su mirisale odmah pored 5. i 6. paviljona. „Opalili“ smo par selfieja te bili zadovoljni zbog kupljenih knjiga. Na Inteliberu smo zbilja uživali, a roditelji su nas čekali pred ulazom na sajam. Nadamo se da ćemo ići i iduće godine na Interliber te se zabaviti kao i ove godine.

Anđela Ivančić, Mirjam Hodžić, učenice 5. razreda