top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Posjet 4. razreda Maksimiru

Dana 28. ožujka 2022. učenici četvrtih razreda zaputili su se u park šumu Maksimir kako bi obilježili početak proljeća. Laganom šetnjom došli smo do parka te se zaputili do jezera kako bismo imali nastavu Prirode i društva u prirodi. Razgovarali smo o prirodnim staništima te životnim zajednicama voda stajaćica (jezero) i travnjaka.


Nakon Prirode i društva opustili smo se uz poeziju Zvonimira Baloga, Kako doći bliže suncu. Monologe Suncu uputili su učenici dok nas je Sunce i obasjavalo.


Ostatak boravka u Maksimiru proveli smo u sportskim i slobodnim aktivnostima poput badmintona.


S umorom u nogama i osmijehom na licima vratili smo se natrag u svoju školicu završiti radni dan. :)Učiteljice 4. a i b razreda34 views

Comentarios


bottom of page