top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Obavijest o skraćenom trajanju nastave 22.12.2023.

Poštovani roditelji,


Obavještavamo vas kako je Uprava škole donijela odluku da će se zadnjega dana prvoga obrazovnoga razdoblja, u petak 22. prosinca, održati skraćena nastava.  


Nastavni sati trajat će 30 minuta, dok će veliki i mali odmori trajati prema uobičajenom rasporedu. Sukladno skraćenom trajanju nastavnih sati, 1. sat počinje u 8.00 sati, a 9. sat nastave završava u 13.40 sati. To znači da će i razredna nastava završiti u 13.40 sati. Za učenike koji ostaju u produženom boravku bit će osigurano dežurstvo, a trajat će do 15.55 u predmetnoj, odnosno do 17.00 sati u razrednoj nastavi. Roditelji koji žele mogu po svoju djecu doći i po završetku nastave.


Važno je da učenici u petak prije odlaska kući svoju učionicu pospreme i sa sobom kući ponesu svoje stvari iz učionica i s hodnika škole. Također, napominjemo kako se zbog skraćene nastave toga dana neće održavati izvannastavne aktivnosti te dopunska i dodatna nastava.


Srdačan pozdrav!Uprava škole

52 views

Comments


bottom of page