Naši učenici na Krosu grada Zagreba

Naša škola, unatoč manjem broju učenika nego u većini drugih škola, uspjela je prijaviti sve četiri kategorije učenika za natjecanje Prvenstvo Grada Zagreba u krosu koje se održalo 20. 10. 2021. godine na Bundeku u organizaciji ŠSSGZ.

Iako su nam neki „brzi“ učenici bili spriječeni sudjelovati, hrabra ekipa je u velikoj konkurenciji odlično i borbeno trčala i to bez i jednog odustajanja.

Nastupili su:

- Kategorija djevojčica od 4. do 6. razreda (800m): Eva Grgić, Luna Laco i Lucija Zupković (5. r.) te Anđela Srzić (6. r.)

- Kategorija dječaci od 4. do 6. razreda (1000m): Vjekoslav Osvatić, Gabrijel Šimić i Timotej Modrušan (6. r.)

- Kategorija djevojčice 7. i 8. r. (1000m): Jana Tunguz (7. r.), Pia V. Klinac, Blanka Šimović i Vida Tunguz (8. r.)

- Kategorija dječaci 7. i 8. r. (1200m): Šimun Kreševljak (7. r.), Andrija Galović i Tomislav Vlajčević (8. r.)

Jako smo ponosni na svakog pojedinog od njih, na zajedništvo i timski duh, predanost, i uopće predstavljanje naše škole na tom natjecanju te naravno rezultate (svi su na stranici ŠSSGZ / natjecanja: https://skolski-sport-zg.hr/)

Bravo!!

Ivana Martinko, prof. TZK