Najava Odmorko zima 2023.

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom zimskog odmora učenika organizira program Odmorko zima 2023.

Program će se provoditi od 27. prosinca 2022. do 05. siječnja 2023. godine.

U okviru ovogodišnjeg zimskog programa učenici će moći koristiti plivališta Iver, Utrina, Svetice, Jelkovec i Zimsko plivalište Mladost klizališta ŠRC Šalata i Velesajam.

Osim plivanja i klizanja učenici će moći sudjelovati u igraonicama kuglanja, squasha, mačevanja, streljaštva, taekwondoa, hokeja te našeg poludnevnog programa Zgombaonice.

Unutar poludnevnog programa Zgombaonice u sklopu Odmorka 2023. učenici će imati mogućnost baviti se raznim sportskim aktivnostima, plivanjem i usavršavanjem plivačkih tehnika te raznim podukama iz pojedinih sportova uz naše stručno i pedagoško osoblje.

Za aktivnosti Streljaštva te Zgombaonice zbog ograničenog broja potrebne su prethodne prijave preko sljedeće poveznice: https://skolski-sport-zg.hr/index.php?rubrika=odmorko.

Sudjelovanje u aktivnostima je potpuno besplatno za sve učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

ODMORKO ZIMA 2022 - ZGOMBAONICA A4 - FINALNO v2
.pdf