top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Na Festivalu znanosti

Dana 22.4.2016 učenici 5.i 6. razreda uputili su se u Tehnički muzej na “Festival znanosti” u pratnji psihologice Marine Šuman i profesorice matematike Martine Kosalec. U Tehničkom muzeju nas je čekao profesor informatike Marko Bambir. Na festivalu smo se podijelili u dvije grupe. Jedna grupa su bili učenici 5.razreda, a druga grupa su bili učenici 6.razreda. Učenici 5.razreda su izrađivali pokuse kao npr.tornado, a učenici 6.razreda su išli na predavanje. Kasnije smo se zamijenili, učenici 6.razreda su izrađivali pokuse, a učenici 5.razreda su išli na predavanje o robotima.


Kada su radionice završile šetali smo se i istraživali o strojevima. Neki učenici 5. i 6. razreda su u rukama držali neke životinje i istraživali o njima. Kasnije smo gledali kako kemičarka izrađuje vatru i mijenja vodi boju.
16 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page