top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Moj tjedan bez ekrana

S učenicima trećeg razreda provodio se razredni projekt Moj tjedan bez ekrana gdje su učenici bili potaknuti da u slobodno vrijeme rade različite aktivnosti i više borave u prirodi i na svježem zraku umjesto da su za ekranim.

Projekt je trajao sedam dana te su se u školi provodile različite aktivnosti i radionice na tu temu. Tijekom projekta kod učenika se probudila i mašta i nastala je ova kreativna pjesma i video. Pjesmu je osmislio učenik Duje Benković i njegova sestrična.

Uživajte! EKRAN Ljudi su se skupili i gledaju ekrane velike i male, široke i uske. Gledaju po sate, jen, dva, tri, a neki i četiri. Ovisnici gledaju po šest, sedam a to im nije dobro hm,hm, hm. Možda bolje da odete van, umjesto da gledate ekran. Možda bolje da odete van, umjesto da gledate ekran Ljudi to ne slušaju, gledaju i dalje al' to im šteti za njihovo zdravlje. Igraju igrice, bulje u svašta al' zbog tog im se kvari mašta. Čitajte malo, ne gledajte stalno jer mašta će vam raditi slabo Uzmite loptu, izađite van, nemojte gledati u ekran.46 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page