top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Misa zahvalnica u Remetama

U nedjelju 13. lipnja u 12 je sati održana Sveta Misa u zahvalu za ovu školsku godinu.

Sveta Misa slavila se na otvorenom u sklopu crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije u Remetama.


Misa je započela pjesmom školskog zbora, nakon čega se ravnatelj obratio uvodnim riječima. Ravnatelj je rekao kako je ova misa bila zahvala za izazovnu i nepredvidivu godinu koju smo sretno priveli kraju. Nakon toga, ravnatelj je najavio predvoditelja misnog slavlja, o. Darija Tokića, provincijala Hrvatske karmelske provincije. Misu su uzveličali i učenici škole koji su čitali vjerničke molitve te na prinos darova donijeli školske predmete – školsku torbu, loptu, violinu i društvene igre.


Po završetku misnog slavlja ravnatelj je uputio riječi hvale ocu Dariju predvoditelju slavlja i propovjedniku te čitačima, zboru i svim okupljenima.


Susret je završio zajedničkom fotografijom svih djelatnika škole.10 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page