Kros utrka na Bundeku

Updated: Nov 5, 2022

U srijedu 26. 10. 2022. godine naša škola sudjelovala je na Županijskom natjecanju u krosu na Bundeku i uspješno predstavila našu školu u četiri kategorije:

Djevojčice 5. i 6. razred (800m): Noemi Culej, Ana Kolombo, Iva Kreševljak i Luna Laco (6. r.)

Dječaci 5. i 6. razred (1000m): Vihor Danko, Jan Miličević i Filip Šimić (5. r.) te Ivan Kolombo (6. r.)

Djevojčice 7. i 8. razred (1000m): Anđela Srzić (7. r.), Mara Marta Gadže, Sara Petrak i Jana Tunguz (8. r.)

Dječaci 7. i 8. razred (1200m): Timotej Modrušan i Vjekoslav Gabrijel Osvatić (7. r.) te Izak Brnadić i Šimun Kreševljak (8. r.)

Pohvaljujem sve naše sudionike na hrabrom, predanom, pristojnom i razigranom sudjelovanju te pravom sportskom ponašanju. Unatoč nekih grubih startova na stazi od strane drugih natjecatelja, nezgoda sa startnim brojevima te velikom naporu, svi su završili svoju utrku i baš sam ponosna na njih.

Hvala roditeljima, bakama i djedovima na podršci, prijevozu i otvorenosti suradnji. Tako smo naše male avanturiste izveli iz klupa i dvorane kako bi se okušali u novom, većem izazovu i stekli nova iskustva.

Bravo naši!

Ivana Martinko, prof. TZK