top of page
  • Writer's picturePKOŠ

“Kreativnost i inovativnost u nastavi”

Dana, 10.siječnja 2019.godine učiteljice razredne nastave naše škole sudjelovale su na jednodnevnoj obrazovnoj konferenciji pod nazivom “Kreativnost i inovativnost u nastavi” koja se održala u KD Vatroslav Lisinski. Konferencija je organizirana pod pokroviteljstvom Agencije za odgoj i obrazovanje, Hrvatskog sabora i Visokog učilišta Effectus. Glavni predavači bili su Robert Kopal, doc.dr.sc. i Darija Korkut, mag.angl. Osvijestili su nas o problemu manjka kreativnosti i divergentnog razmišljanja u obrazovnom sustavu te ponudili moguća rješenja na koji način možemo potaknuti rješavanje problema na nove, kreativnije načine. Vjerujemo da će nam to pomoći u ostvarivanju zanimljivije nastave te poticati maksimalnu aktivnost učenika na nastavi.13 views

Comments


bottom of page