top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Jabuka za sve

U četvrtak, 18. listopada 2017., uoči Svjetskog dana jabuka, učenici 1. i 4.b razreda udružili su se kako bi zajedno što više naučili o jabukama. Podijeljeni u skupine istraživali su okuse jabuka, recepte, pisali i analizirali pjesme, otkrivali važnost jabuke i zanimljivosti o toj kraljici voća.


Likovno su prikazali stablo jabuke kroz četiri godišnja doba te jabuku ispunili geometrijskim likovima. Surađivali su, poštivali pravila suradničkog rada, prezentirali svoje radove te se na kraju i zasladili jabukama. Istraživačka skupina ispitivala je učenike i došla do rezultata da učenici 1. i 4.b razreda najviše vole jesti jabuku sorte Jonagold. Učiteljice su bile zadovoljne i ponosne te već pripremaju novu suradnju.7 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page