top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izlet razredne nastave u ZOO i Maksimir

Na Svjetski dan bioraznolikosti, 22.svibnja 2024., učenici razredne nastave uputili su se u posjet Zoološkom vrtu. Šećući se do ZOO, razmišljali smo o edukacijama koje je za nas pripremilo njihovo osoblje. Prvi razred išao je na edukaciju pod nazivom „Čiji je tata najjači“. Drugi razredi slušali su predavanje „Ljuskavi, dlakavi, pernati“, dok su treći i četvrti razredi slušali „Svi smo naj“. U sklopu zanimljivih edukacija učenici su imali priliku dotaknuti malu mliječnu zmiju Boška koji je postao senzacija, ali pogledali smo i ostale životinje koje tamo obitavaju.

Željni osvježenja završili smo razgledavanje Zoološkog vrta te se uputili na sladoled i ugodno druženje u parku Maksimir.29 views

Comments


bottom of page