top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izlet na Sljeme

U subotu 5. 11. 2016. išli smo na Sljeme. Taj izlet organizirala je naša profesorica Danijela Ljubas.


Svi su učenici od 5. do 8. razreda bili pozvani, ali nažalost svi nisu mogli doći. Okupili smo se kod tunela i krenuli na naše malo putovanje. Pješačili smo oko 2 sata. Na putu do gore naučili smo da nisu svi jednako dobri u svemu i da je svatko poseban na svoj način. Na putu smo više saznali jedni o drugima. Svi smo bili sretni kad smo došli do odredišta. Na odredištu smo imali malu pauzu gdje je došao ravnatelj, profesor iz matematike, njegova supruga i dijete.


Poslije pauze krenuli smo prema tunelu gdje su nas čekali naši roditelji. Mislim da je svima bilo lijepo kao što je i meni. Htjeli bismo ponoviti opet neko putovanje. Drago mi je što sam baš u toj školi zato što nam profesori planiraju izlete tijekom vikenda.
8 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page