top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izlet na Sljeme

Izlet na sljeme

U subotu 14. 10. 2017. naša je škola organizirala planinarenje na Sljeme. Bili su pozvani svi učenici 5.–8.razreda. Nažalost, nisu svi mogli doći. Išli su samo učenici 5., 6. i jedan učenik 7. razreda. Našli smo se kod Bikčevićeve staze oko 9 sati. Pričekali smo još malo da se svi skupimo. Došli su čak neki bivši učenici naše škole. Taj izlet organizirala je profesorica Hrvatskog jezika Danijela Ljubas. Od profesora su išli: naravno, profesorica Danijela, profesor Vjeronauka Ante Mikulić i učiteljica nižih razreda Nikolina Iljkić te ravnatelj o. Vinko Mamić. Do gore nam je sa stankama trebalo oko 2 sata. Sveukupno smo prešli oko 7 km. Na putu smo pričali jedni s drugima. Kad smo stigli, imali smo pauzu za ručak. Svatko je jeo što je htio. Nakon ručka još smo se malo fotografirali pa krenuli natrag. Na putu prema dolje su bile male povrede, ali ništa strašno. Sve u svemu, bilo mi je lijepo. Nadam se da je i drugima bilo kao i meni. Drago mi je što sam u ovoj školi zato što imamo druženja i vikendom. Nadam se da će se ovo opet ponoviti, ali ovaj put ne na Sljeme, nego na neku drugi vrh.

Ana Dumančić, učenica 6. razreda
13 views

Recent Posts

See All

ความคิดเห็น


bottom of page