top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Festival znanosti – Veterinarski fakultet

U petak 20. travnja u 14h učenici od 6. do 8. razreda koji su željeli nešto više naučiti o životinjama i razvitku organizama, krenuli su na Veterinarski fakultet u pratnji psihologinje Marine Šuman i prof. Pavličić gdje se održavao Festival znanosti. Na fakultetu smo slušali predavanja o životinjama, valovima, evoluciji krvnih stanica i kako se one razlikuju od organizma do organizma te u sklopu kemijske radionice radili pokuse. Bilo je jako zanimljivo, ali i poučno. Na sva pitanja koja smo postavili, dobili smo odgovore. Puno smo toga novoga saznali i naučili. Nakon predavanja, razgledavanja i pokusa neki učenici uputili su se u školu, a drugi samostalno otišli doma.


Veronika Matošević 8.r6 views

Comments


bottom of page