top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Europski dan jezika 2017.

Europski dan jezika 2017.

Od 25. do 29. rujna 2017. u našoj Školi održane su radionice povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna.

Ovogodišnja ideja radionica bila je predstaviti posebnosti Hrvatske na stranim jezicima. Naši učenici od 4. do 8. razreda su zajedno sa svojim učiteljicama stranih jezika snimili raznolike video sadržaje. Učenici su glumili turiste koji predstavljaju i nabrajaju ljepote i znamenitosti Hrvatske, hranu, neke poznate ličnosti te karakteristike Hrvata. Naši učenici su govorili na jezicima koje uče – engleskom, francuskom, njemačkom, talijanskom pa čak i poljskom!

Video možete pogledati na slijedećoj poveznici: https://vimeo.com/239716816

Učenici su se s puno volje i zanimanja angažirali u ovom malom projektu te rado sudjelovali u njemu.


Ivana Jurić i Mateja Marić

13 views

Comments


bottom of page