top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Dodjela Oskara znanja 2023.

Dana 13.6.2023. godine u Kongresnoj dvorani Globus na Zagrebačkom velesajmu održana je dodjela nagrada najboljim učenicima osnovnih i srednjih školi za ostvarena međunarodna i državna postignuća. Oskara znanja ove godine dobio je i naš učenik Izak Brnadić koji je osvojio prvo mjesto na Državnom natjecanju iz Fizike. Na ovoj svečanosti sudjelovao je i sam ministar Obrazovanja, znanosti i sporta Radovan Fuchs koji je održao i prigodan govor. Osim toga pohvale i riječi podrške za mentore i učenike video porukom uputili su Dean Kotiga i izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić. Također, uzvanici su mogli uživati u nastupima najboljih zborova, klapa, glumačkim izvedbama pobjednika ovogodišnjeg Lidrana. Osim ponosne majke, Izaka su došli podržati njegov razrednik Andrija Sivrić i psihologinja Ruta Feldman.


Ovim putem još jednom čestitamo našem Izaku na svemu što je učinio za promociju naše škole i njegovoj mentorici Steli Vugrinčić.105 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page