top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Božićna radionica

U petak 19.prosinca 2014. u 1.A razredu održana je Božićna radionica za roditelje i djecu, čime je nastavljena izvrsna suradnja škole sa roditeljima. Božićno druženje prošlo je u opuštenom i veselom ozračju, u kojem su djeca i roditelji izrazili svoju kreativnost i maštovitost. Nastala su prava mala remek djela. Vrijedne ruke napravile su mnoštvo božićnih ukrasa i čestitki koje smo izložili na Božićnom sajmu. I roditelji i učenici bili su vrlo aktivni. Atmosfera na radionicama je bila izvrsna, što su velikim dijelom doprinijeli i sami roditelji svojim dolaskom te interesom za zajedničke aktivnosti. Naravno, sve na zadovoljstvo i radost naših učenika.


Zahvaljujemo se roditeljima na suradnji i pokazanom interesu!9 views

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page