top of page
  • Writer's picturePKOŠ

„Ako imate mnogo, dajte od svojeg bogatstva. Ako imate malo, dajte od svojega srca.“

U mjesecu listopadu obilježili smo Dječji tjedan. Tom prigodom sjetili smo se onih najmanjih koji su ove godine pogođeni velikim poplavama. Odlučili smo ih razveseliti onime što veseli svako dijete – slatkišima!


Naši učenici od 1. do 4. razreda i njihovi roditelji, spremno su i ovaj put otvorili svoja srca i nesebično darivali. Vreće sa slatkišima su se punile, a mi smo pred očima već vidjeli nasmiješena lica najmlađih učenika iz Gunje i Rajeva Sela. Vrijedno smo složili pakete za svaki razred i napisali im poruku punu ljubavi i iskrenih želja. Uz pakete smo poslali i DVD sa snimljenim spotom za pjesmu Moj daleki prijatelju.


Povezali smo se s molitvenom zajednicom Srce Isusovo i mladima iz Palmotićeve te su naše pakete odvezli direktno u školu i predali ih učiteljicama.


Radujemo se što smo uspjeli donijeti osmijehe na dječja lica i još jednom zahvaljujemo svim roditeljima što su uvijek spremni usrećiti one kojima je to potrebno!
16 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page