top of page
  • Writer's picturePKOŠ

6. duhovno-rekreativni susret u Remetama

U nedjelju 9. lipnja 2019. godine učenici, roditelji i djelatnici naše škole okupili su se u Remetama, u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije kako bi se na misi zahvalnici zahvalili Bogu za još jednu uspješnu nastavnu godinu.


Misu je predvodio otac Antonio Čirko, koji je kroz interakciju s djecom održao lijepu propovijed o vjeri i pouzdanju u Isusa, te nas sve podsjetio kako nam Isus treba biti prijatelj kojem ćemo se prvom obratiti kada se nađemo u teškoj situaciji, ali isto tako i prvi kojem ćemo zahvaliti za sve dobro što nam se događa u životu.


Nakon mise uslijedio je ručak te druženje kroz igre koje su osmislili profesori. U igrama su sudjelovale obitelji skupljajući bodove. Na kraju su bili proglašeni pobjednici kojima je ravnatelj o. Vinko Mamić uručio prigodne nagrade za osvojeno prvo i drugo mjesto. Prvo mjesto osvojile su obitelji: Postaj, Klinac, Bušić i Maslać, a drugo: Rus, Burco, Vlajčević, Ivančić i Matić.

15 views

Recent Posts

See All

Коментарі


bottom of page