top of page
  • Writer's picturePKOŠ

PKOŠ - najbolja privatna škola u Zagrebu

U članku Jutarnjeg lista, 30. travnja 2023., pod nazivom Zagrebačke škole državni su prvaci u poklanjanju petica i teroru uspjeha 5.0, navodi se i naša škola. No u kontekstu upravo suprotnom od naslova.

U posebnom dijelu teksta stoji : "Najveću podudarnost u ocjenama u osnovnoj i srednjoj školi imali su učenici Prve katoličke osnovne škole." U tablicama koje je koristio autor članka navedeno je da su privatne škole posebno vrednovane. Autor navodi: "Učenicima te škole koji su lani položili državnu maturu ocjene su u 4. srednje, u odnosu na 8. razred, prosječno pale za 0,31, što predstavlja najveću podudarnost u ocjenama među privatnim školama grada Zagreba, a na općoj ljestvici zagrebačkih osnovnih škola zauzela bi 20. mjesto."

Čestitamo našim učenicima i našim učiteljima na postignutom uspjehu. Njihov rad na stjecanju trajnih znanja kod naših učenika ovim vrednovanjem dobio je željenu potvrdu.363 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page