top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Krašograd

Dana 2.lipnja 2014. godine učenici od prvog do četvrtog razreda Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu, u pratnji svojih učiteljica i učitelja, posjetili su Eko park Krašograd. Cijeli smo eko park obišli vlakićem te upoznali načine eko uzgoja poljoprivrednih kultura i susreli se s puno domaćih životinja. Također smo u njihovu voćnjaku zasadili drvo šljive koje nosi naziv naše škole .Sudjelovali smo i u mužnji mehaničke krave, potezanju konopa, skakanju u vrećama, igri alke, a najuspješniji sudionici su dobili diplome. Vozili smo se malenim gliserom po jezeru, zabavljali na dječjem igralištu na kojem je sadržaja bilo za svakoga. Najuzbudljiviji dio bio je kada su učenici krenuli u potragu za skrivenim blagom. Bio je to dan prepun zabave i malenih slatkih poslastica.
7 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page