top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvješće: Kros Grada Zagreba

U srijedu 23. listopada 2019. godine sudjelovali smo na Krosu Grada Zagreba koji je tradicionalno bio organiziran na Bundeku. Ove godine smo sudjelovali sa dvije ekipe djevojčica. Za našu školu su u kategoriji 4.- 6. razreda trčale: Tunguz Jana iz 5.r. te Burco Dora, Galić Ana, Klinac Pia Veronika i Tunguz Vida iz 6.r., a u kategoriji 7.-8. razreda: Blažić Tina, Herceg Ružica, Ivančić Anđela i Tišljar Eva iz 7.r. te Gadže Veronika iz 8.r.


Vrijeme je bilo prekrasno, raspoloženje odlično, a konkurencija oštra, no naše cure su dale sve od sebe - bravo! Bio mi je užitak gledati nasmijana lica naših učenica te slušati razliku u načinu komunikacije između njih i ostalih natjecateljica.


Baš sam ponosna na naše curke!


Ivana Martinko, prof. TZK13 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page