top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvanučionična nastava učenika 8. razreda

U srijedu, 13. 6 oko 10:30h osmi razred se pripremao na izvanučioničnu nastavu po Gradu Zagrebu.

Krenuli smo pješice prema Borongaju, tramvajem prema Trgu žrtava fašizma, Trgu bana Josipa Jelačića, Zagrebačkoj katedrali, muzeju Alojzija Stepinca… Profesorica Ana Mirčetić i profesor Ante Mikulić išli su s nama. Svaki učenik je prezentirao ponešto o odredištima na koje smo došli i obišli. Bilo nam je odlično! Svašta smo saznali, novoga naučili i zabavili se. Nakon obilaska otišli smo po sladoled u McDonalds.


Veronika Matošević

Dana 13. lipnja 2018. oko 10:30 krenuli smo iz škole i uputili smo se ma Trg bana Josipa Jelačića tj. Manduševca. Od tamo smo se uputili do Katedrale gdje smo otišli u muzej blaženog Alojzija Stepinca i ponovili sva stečena znanja o njemu. Poslije muzeja uputili smo se u Katedralu gdje smo sjedili pored groba blaženog Alojzija Stepinca i pomolili se. Poslije molitve naš vodič uputio nas je u sve zanimljivosti Katedrale. Potom smo se uputili prema školi, ali smo svratili u McDonalds gdje smo pojeli sladoled.


Jan Kovačec
13 views

Recent Posts

See All

留言


bottom of page