top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izlet djelatnika škole

Djelatnici Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu proveli su jednodnevni izlet u Biogradu na Moru. Pri samom dolasku u Biograd na Moru, djelatnici su imali prilike pobliže upoznati povijesnu baštinu župe sv. Stošije. Nakon upoznavanja sa povijesnim podacima crkve te biogradskom bratovštinom, djelatnici su sudjelovali u euharistijskom slavlju. Nakon zajedničkog ručka, veći dio djelatnika uputio se u zabavni park Dalmaland, a nekolicina je odlučila iskoristiti vrijeme za obilazak grada.


Dalmaland nudi mnoštvo aktivnosti te je svatko pronašao nešto za sebe. Neke aktivnosti su uključivale više adrenalina te su se na njih odvažili samo najhrabriji, dok su drugima više odgovarale one aktivnosti koje su uključivale manju dozu adrenalina. Ponuđene aktivnosti bile su popraćene i druženjem djelatnika uz kavu i slastice. Cijeli izlet bio je ispunjen veselim trenutcima i smjehom, zbog čega će nam ostati u predivnom sjećanju.33 views

Comments


bottom of page