top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Automobilistički dan u KOŠ-u

U četvrtak, 9. lipnja učenici razredne nastave posjetili su Muzej automobila „Ferdinand Budicki“ . Tamo su imali priliku saznati nešto o povijesti automobilizma u Hrvatskoj, upoznati način rada starih automobila, razgledati izložbu starih vozila, pa čak i sjesti u neke od njih!


Nakon povratka u školu učenici su dočekali predstavnice tvrtke „Rimac automobili“ koje su im održale zanimljivu prezentaciju „Automobili budućnosti“. Učenicima su tom prilikom predstavile različite vizije automobila koji će se voziti već u bliskoj budućnosti, primjerice auto koji ne treba vozača već putnika i koji vozi sam prema danim naredbama!


Na kraju ovog „automobilističkog“ dana učenici su svoje vizije automobila u budućnosti stavili na papir i možemo zaključiti da se i među njima sigurno krije kakav novi Mate Rimac.
3 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page