Školsko hrvačko natjecanje

U subotu 23. svibnja 2015. nastupio sam kao predstavnik Prve osnovne katoličke škole na Školskom hrvačkom natjecanju u kategoriji do 42 kilograma, u organizaciji Školskoga sportskog saveza Grada Zagreba. Poslije vaganja smo se zagrijali i spremili za borbu. Prvo sam se borio protiv reprezentativca Hrvatske i prvaka Mediterana. Dobio sam ga „tušem“, tako da sam ga bacio „šulter“. Kada sam pobijedio, bio sam presretan. U drugoj sam borbi protivnika dobio tehničkim tušem, tj. s osam bodova razlike. Tom borbom izborio sam finale.

Nažalost, u finalu sam izgubio samo za jedan bod. Na kraju borbe rezultat je bio 12:11 za mog protivnika. Na kraju natjecanja nisam bio baš presretan zato što nisam uzeo zlatnu medalju.

Sve u svemu bilo je dobro.