Poštujte naše znakove u 1.a i 1.b

  • Objavljeno: 28.09.2018
  • Autor: PKOŠ

Dana 25. rujna za učenike 1.a i 1.b razreda u sklopu edukativno – preventivnog programa Poštujte naše znakove održano je predavanje djelatnika MUP-a. Naglasci su stavljeni na ispravan i siguran prelazak preko ceste te sigurnost u motornim vozilima.  Učenici su sa zanimanjem pratili predavanje policajca nakon čega su imali priliku postavljati pitanja. Bili su radoznali i domišljati. Iako je policajac stavljao naglasak na sigurnosti u prometu, prvašiće je jako zanimalo je li ikad priveo lopova i kako to izgleda.  Na dar od MUP-a dobili su reflektirajuće kabanice kako bi bili što vidljiviji u prometu. Kabanice su, iako je bio krasan sunčan dan, svi učenici odjenuli te ponosno zasjali na hodnicima Škole.

Odlučili su i dalje biti oprezni i odgovorni sudionici prometa.