Kaufland škola voća i povrća

  • Objavljeno: 27.09.2018
  • Autor: PKOŠ

Protekla školska godina je bila prožeta temom ekologije i zdrave prehrane te smo se na razini škole prijavili na natjecanje „Kaufland škola voća i povrća“. Za sudjelovanje u natjecanju je bilo potrebno osmisliti plakate, video uratke te zapisati što više savjeta o načinim kako sačuvati prirodu i okoliš u kojem živimo. Pobjednici ovog natjecanja su osvojili voće i povrće koje će im se dostavljati tijekom  ove školske godine.

Natjecanje je završilo krajem svibnja. Nažalost, nismo osvojili prvo mjesto no zaprimili smo zahvalnicu i poklon bon Kuaflanda za sudjelovanje u provedenom natjecanju.

Nadamo se da ćemo u budućim natjecanjima i projektima biti uspješniji. Iako, važno je sudjelovati i buditi svijest učenika o važnosti očuvanja okoliša i zdrave prehrane.