Izvješće: Kros Grada Zagreba

  • Objavljeno: 04.11.2019
  • Autor: PKOŠ

U srijedu 23. listopada 2019. godine sudjelovali smo na Krosu Grada Zagreba koji je tradicionalno bio organiziran na Bundeku. Ove godine smo sudjelovali sa dvije ekipe djevojčica. Za našu školu su u  kategoriji 4.- 6. razreda trčale: Tunguz Jana iz 5.r. te Burco Dora, Galić Ana, Klinac Pia Veronika i Tunguz Vida iz 6.r., a u kategoriji 7.-8. razreda: Blažić Tina, Herceg Ružica, Ivančić Anđela i Tišljar Eva iz 7.r. te Gadže Veronika iz 8.r. 

Vrijeme je bilo prekrasno, raspoloženje odlično, a konkurencija oštra, no naše cure su dale sve od sebe- bravo! Bio mi je užitak gledati nasmijana lica naših učenica te slušati razliku u načinu komunikacije između njih i ostalih natjecateljica. 

Baš sam ponosna na naše curke!

Ivana Martinko, prof. TZK