IZVJEŠĆE S PRVENSTVA GRADA ZAGREBA U SKIJANJU

  • Objavljeno: 24.02.2020
  • Autor: PKOŠ

Naša škola sudjelovala je sa ženskom i muškom ekipom na Prvenstvu Grada Zagreba  u skijanju koje se održalo u četvrtak 13. veljače 2020. godine na Sljemenu.

Krenuli smo ispred škole automobilima (tata Horvat i prof. Martinko) oko 7:45, a nakon prijava i ugrijavanja na Crvenom spustu počelo je natjecanje djevojčica. Za našu ekipu nastupile su: Leonarda Horvat (6.r.), Ana Dumančić i Veronika Gadže (8.r). 

Nakon djevojčica krenula je utrka dječaka u kojoj su nastupili: Maksim Horvat (4.r.), Adrian Rus (6.r.) i Šime Petrak (7.r.).

I ove godine nas je poslužilo prekasno vrijeme te osim manjih organizacijiskih zastoja na početku, sve je proteklo dobro. Svi su izvrsno odvozili svoje utrke te smo u konkurenciji djevojčica zauzeli 11. mjesto od 22 prijavljene ekipe, a u konkurenciji dječaka 10. mjesto od 24 prijavljene ekipe.

Bravo naši!