Božićna priredba

  • Objavljeno: 21.12.2018
  • Autor: PKOŠ

U utorak, 18. prosinca 2018. s početkom u 16 i 30 sati, održana je božićna priredba u dvorani KNAP-a.

U programu su sudjelovali učenici razredne nastave. Uz recitatore, dramsku i plesnu skupinu, školski pjevački zbor nastupili su i učitelji razredne nastave koji su pripremili izvedbu „Reci, Marijo!“ u stilu kazališta sjena.

Po završetku priredbe svoju božićnu čestitku i zahvalu roditeljima, učiteljima i učenicima uputio je ravnatelj, otac Vinko Mamić. Na kraju programa učitelji škole su već tradicionalno izveli pjesmu „U to vrijeme godišta“.
Kao i svake godine nakon božićne priredbe upriličena je izložbena prodaja radova učenika i roditelj razredne nastave, te učeničke zadruge „Mali put“.

Na linku u prilogu možete pogledati isječke s božićne priredbe.

Maja Fazlić