top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Zaplesale vesele maske hrane i pića

Dana 13. veljače 2018. godine u školi je održan tradicionalni ples pod maskama. Ovogodišnja tema je bila „Hrana i piće“. Već od ranog jutra po hodnicima i razredima mogli ste uočiti vrlo zanimljive, kreativne, vesele i inovativne ručno izrađene maske. Bilo je tu špageta, slastica, kečapa pa sve do raznolikog voća i povrća. Ove godine učenici su birali četiri najzanimljivije, najkreativnije i najinovativnije maske iz svakog razreda. Izabrane maske su se predstavile stručnom žiriju u kojem su bile knjižničarka, psihologinja i učenica 6. razreda. Kako su ove godine maske zaista bile izvanredne žiri nije imao nimalo lak posao. Nakon dugog vijećanja dobili smo imena triju najboljih maski. Treće mjesto zauzeo je Adrian Rus, 4.a, s kostimom Cezar salata, drugo mjesto osvojila je Nadja Meštrović, 1.r, s kostimom Ferrero Rocher. Za najbolji kostim izabran je Rafael Postaj, 4.b., u kostimu automata sa slatkišima. Također želimo pohvaliti učenike i roditelje za trud i maštovitost pri izradi kostima. Bilo je vrlo veselo, zabavno i zanimljivo.13 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page