top of page
  • Writer's picturePKOŠ

U iščekivanju Božića

U ponedjeljak, 28. 11. 2016., uz paljenje prve adventske svijeće, obilježili smo početak Došašća. Program je započeo pjesmom “Visom leteć”, koju su otpjevali učenici od prvog do četvrtog razreda, nakon čega su recitirali prigodne tekstove i izmolili zajedničku molitvu.


U četiri tjedna Došašća odlučili smo Bogu darovati našu budnost, marljivost, velikodušnost i radost, a sve kroz mala i svakodnevna djela dobrote i ljubavi. Uz Došašće na poseban način povezujemo i anđele čuvare. Naši su učenici, učitelji i stručno osoblje izvukli imena učenika i djelatnika škole kojima će biti anđeli čuvari. To znači da će za njih moliti kroz vrijeme Došašća i potajno im činiti dobra djela.


Vjerujemo da će nam ovi radosni trenutci iščekivanja Božića pomoći da jedni u drugima prepoznamo Isusa.
8 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page