Trajna formacija djelatnika katoličih škola

Stručno usavršavanje djelatnika Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu održano je u petak, 16. listopada u Remetama. Budući da je ono organizirano u okviru Trajne formacije djelatnika katoličkih škola, sva predavanja i radionice pripremio je Ured za katoličke škole pri Hrvatskoj biskupskoj konferenciji.

Trajna formacija djelatnika započela je u 9.00 sati Svetom Misom koju je slavio dr. sc. O. Dario Tokić, podupiratelj naše škole od njenog osnutka.

Nakon Svete Mise i uvodne riječi ravnatelja uslijedila su online predavanja i radionice koje su održale Monika Sedlaček, učiteljica razredne nastave i Danijela Ljubas, nastavnica hrvatskog jezika.

Unatoč epidemiološkim mjerama, obveznim maskama i lošem vremenu, djelatnici su uspjeli stvoriti ugodno radno ozračje i zadržati osmijehe na licima.