top of page
  • Writer's picturePKOŠ

“Too, sada mogu posuđivati knjige!”

Uzvik prvašića najbolje opisuje radost učenika prvih razreda nakon svečanog prijema u školsku knjižnicu.


Učenje čitanja i pisanja vještine su koje se uče, a važne su kako bismo mogli usvajati sva znanja koje nam obrazovanje tijekom života nudi. Učenici prvih razreda u prvom obrazovnom razdoblju usvajaju slova, a samim time uče i čitati.

U svrhu poticanja čitanja i razvijanja ljubavi prema knjizi knjižničarka Ana Mirčetić, u petak 9.12., organizirala je svečani prijem prvašića u školsku knjižnicu. Učenici su na zanimljiv način razgovarali o knjigama koje vole te naučili pravila ponašanja u knjižnici kao i načine posudbe knjižne građe. Osobito su se razveselili malo kreativnom zadatku u kojem su na svojim iskaznicama mogli nacrtati crtež koji žele.3 views

Comments


bottom of page