top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Terenska nastava učenika predmetne nastave

Dana 10. svibnja išli smo na terensku nastavu u Mariju Bistricu. Skupili smo se u školskom dvorištu i uputili prema autobusu “Vincek”. Krenuli smo, no autobus je imao neki kvar, presjeli smo u autobus “Flixbus” u Resniku. Zbog kvara propustili smo svetu misu i posjet karmelićankama. Nakon duge vožnje stali smo i svi su obavili što su trebali (neki su kupili i suvenire). Krenuli smo u Svetište Majke Božje Bistričke. Tamo smo se pomolili, a zatim smo se uputili u pizzeriu “Oro-Goro” na ručak u Oroslavju. Nakon finog ručka igrali smo se i imali slobodno vrijeme. Nakon igre krenuli smo prema Parku znanosti. Kako je tamo bilo zabavno! S g. Lukom Veverecom i njegovim bratom g. Matijom Veverecom uživali smo u zabavnim eksponatima. Nakon toga posjetili smo Muzej seljačkih buna u Gornjoj Stubici i podijeljeni u dvije skupine istražili muzej i muzejski podrum. To je bio kraj naše predivne avanture! Kako ide poslovica: “Sve što je lijepo kratko traje!” Sretno smo se vratili u školu gdje su nas nestrpljivo čekali naši roditelji. Ovu avanturu nikad neću zaboraviti! Bilo mi je jako zanimljivo i uživala sam u svakoj minuti.


Marija Štimac 5. r15 views

Recent Posts

See All

Kommentare


bottom of page