top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Terenska nastava PP Papuk (Voćin) učenika predmetne nastave

Polazak na terensku nastavu učenika od 5. do 8. razreda, uz pratnju njihovih razrednika, bio je u 8 h ispred škole. Uz kraća stajanja stigli smo u Geo info centar Voćin u 11:30 h. U Geoparku Voćin imali smo obilazak pod stručnim vodstvom koji je bio popraćen interaktivnim sadržajima i 4D kinom. Tu smo na zabavan način naučili o geološkoj prošlosti Zemlje, potresima te o posebnostima Parka prirode Papuk. Nakon posjete Geoparku Voćin i slobodnog vremena uputili smo se prema Bazilici Gospe Voćinske. Tijekom obilaska svetišta Gospe Voćinske naučili smo o teškoj i turbulentnoj prošlosti župe te o njezinoj važnosti za Hrvatsku. Nakon obilaska svetišta, uputili smo se na objed i okrepu, a potom i natrag u Zagreb. U autobusu smo uživali u muziciranju profesora iz Vjeronauka, a pred školu smo se vratili u 20:15h.104 views

Comments


bottom of page