top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Svečana podjela svjedožbi 8. razreda

Svečana podjela svjedodžbi 8. razreda protekla je u ugodnoj atmosferi. Tko se našao na podjeli mogao je čuti i vidjeti duhovite, kvalitetne i dirljive sadržaje. Na početku, nakon pozdrava razrednika, riječ je pripala ravnatelju o. Vinku Mamiću. Nakon toga, govor je održao razrednik, no prije toga je pročitao poruku učitelja iz Povijesti, Andrije Sivrića koji nije mogao prisustvovati podjeli. Učenica 8. razreda Marija Magdalena Hadaš pripremila je jedan lijepo video uradak koji prati događaje razreda od 1. pa sve do 8. razreda. Video je reproduciran na pametnoj ploči nakon razrednikove riječi. No, i učenici 8. razreda su imali svoju posebnu riječ. To su riječi Laure Toldi, a u ime razreda govorila je Anđela Srzić. Pohvaljujemo lijep Anđelin nastup koja je dobila i posebnu zahvalu za pjevanje i vođenje klape. Laurin govor je prekrasan te je ona dozvolila da se objavi na mrežnim stranicama škole. Vidjeti ga možete u prilogu. Na koncu, razrednik i učitelji su dobili poklone od učenika, podijeljene su svjedodžbe i razrednik se zahvalio roditeljima na izvrsnoj suradnji. Stjepan Hartl i Laura Toldi proglašeni su razrednim anđelima!30 views

Comments


bottom of page